Bičiuliai

PIANOGRILLO

Italijos perle – Sicilijoje įsikūręs ekologiškas ūkis mena jau septynias ūkininko Lorenzo Piccioni kartas. Visame ūkyje nėra naudojama pesticidų, cheminių trašų ar kitų sintetinių priedų. Ūkyje laisvai bėgioja vištos, kiaulės, žąsys, kurios auga taip pat natūraliai, kaip ir visi sodo augalai. Daugiau nei 800 metų senumo alyvmedžiai auga 350 metrų aukštyje virš jūros lygio. Daugiausiai auginama vietinių – Tonda Iblea rūšies alyvmedžių. Lorenzo šeima kiekvieną spalį rankomis renka alyvuoges, kurios šalto spaudimo metodu tampa neabejotinai aukščiausios kokybės alyvuogių aliejumi – iš 10 kg alyvuogių išgaunama tik 1 litras ypač tyro aliejaus.

Be šio puikaus alyvuogių aliejaus Lorenzo šeimos ūkyje gaminamas ekologiškas pomidorų padažas bei biologiniai vynai, kurie jau visai greitai galės puikuotis ant Jūsų stalo.

ANTICA ACETAIA
LA SECCHIA DI MODENA

Pašaukimas ir šeimos tradicijos įkvėpė Lorenzo Righi kurti nuostabaus skonio tradicinį balzaminį actą. Nedidelė šeimos kompanija actą gamina pagal giliausias tradicijas ir senovinį receptą. Lorenzo Righi atidžiai atrenka vynuogių rūšis, analizuoja kiekvieną gamybos žingsnį, tam, kad sukurtų aukščiausios kokybės balzaminį actą. Kiekviena acto rūšis turi savo nepakartojamą ir išskirtinį skonį bei aromatą, todėl visos linijos yra autentiškos ir unikalios. Pats Lorenzo apie savo produktus sako: „Niekada neparduodu tokio acto, kurio nesiūlyčiau savo vaikams”. Turtingas skonis ir išskirtinumas – tai būdinga visiems Antica Acetaia La Secchia produktams ir Lorenzo Righi kūriniams.

ANGELO PARODI

Angelo Parodi istorija prasidėjo dar 1888 m., kai sumanus Genujos gyventojas įkūrė įmonę, kuri iki šių dienų Italijos rinkai tiekia aukščiausios kokybės tuno bei kitų jūros gėrybių gaminius. Ilga įmonės istorija remiasi pagarba tradicijoms ir nuolatiniu progresu. Angelo Parodi pirmasis sukūrė tuno konservavimo aliejuje techniką, kurią pasaulis naudoja iki šių dienų.

Angelo Parodi linijos gaminiams būdinga išskirtinė kokybės kontrolė nuo pirmųjų gamybos žingsnių, pradedant žuvies žvejyba, baigiant jos konservavimu. Iki šiol Angelo Parodi yra aukščiausios kokybės tuno, ančiuvių bei kitų jūros gėrybių gaminių gamintojas Italijoje skiriantis ypatingą dėmesį tradicijoms ir autentikai – kad produktas žmogų pasiektų kuo mažiau apdorotas ir kuo tikresnio skonio.